Eko Nowy Świat i Rolnicza Spółdzielnia Justyny Parafianowicz i Pawła Włodarskiego!


Marzyło Wam się kiedyś, by jeść w zgodzie z naturą, by wybierać ze sklepowych półek tylko to, co pozbawione chemii i wszelkich szkodliwych substancji, i najważniejsze, by mieć pewność, że tak właśnie jest? Marzyło. Nam wszystkim, bo czy jest większa przyjemność, niż samodzielne uprawy warzyw, własny ziołowy ogródek, a najlepiej jeszcze własne jaja, mleko, sery i pachnący domem chleb... By było zdrowo, wiejsko, zgodnie z duchem natury i cyklami przyrody... Tak ostatnio jest w Nowym Świecie, bo naturę cenimy ponad wszystko.

Można by powiedzieć, iż podążamy za trendami.. Bo pełnowartościowe, lokalne produkty opanowały małe i większe targowiska, bazary, które swoją drogą również wracają do łask. Coraz więcej śniadaniowych spotkań i okazjonalnych ryneczków z lokalnymi produktami. Bo teraz je się i żyje w duchu slow, szuka magicznych, zagubionych w lasach gospodarstw agroturystycznych, gdzie oprócz wakacyjnych noclegów znajdziemy też wiejskie śniadania i lokalne produkty... Ale my nie lubimy podążać za trendami. Ani ich wyprzedzać, a tak może się wydawać w tym przypadku... U nas takie historie toczą się po prostu, z dnia na dzień, dzieją się nieco na przekór i nieco nieświadomie, bo w Nowym Świecie sezonowość, lokalność i natura jest na pierwszym miejscu od dawien dawna. By korzystać w pełni z dobrodziejstw natury znaleźliśmy kolejny podmiot do współpracy, który spełnia nasze naturalne oczekiwania w ponad stu procentach – znaleźliśmy Rolniczą Spółdzielnię Justyny Parafianowicz i Pawła Włodarskiego, którzy nawiązując kontakt z lokalnymi, małymi producentami zapewniają dla Nowego Świata to, co w naturze najlepsze!

W najbliższej okolicy, na pobliskich polach, lasach i łąkach, w mini gospodarstwach dzieją się prawdziwe cuda, zgodne z naturą i naszym rytmem życia. Nowy Świat z tego korzysta i każdego dnia dostaje informacje z Rolniczej Spółdzielni o tym, co jest a czego nie ma, od kogo i na kiedy... I tak, dzięki takiej eko-komunikacji mamy dla Was produkty wyrabiane w oparciu o stare rodzinne receptury, produkty z sekretnymi składnikami, acz tymi które swojskie i naturalne, produkty niebanalne w smaku, bo nasze, wytwarzane w małych, rodzinnych przedsiębiorstwach, warte więcej niż niejeden najlepszy sieciowy, markowy produkt. Mamy świeże warzywa, owoce i zioła z okolicznych pól i farm, prawdziwy wiejski chleb, jaja i mięsko najlepszej jakości.. Mamy takie dobra, bo tylko takie w Nowym Świecie mają rację bytu... A Rolnicza Spółdzielnia gromadząc małych, lokalnych producentów pomaga nam spełnić oczekiwania prawdziwie sielskiego i wiejskiego jedzenia, powrotu do korzeni, przeniesienia się na łono natury i zatracenia w smaku tak innym, od powszechnego, który – na całe szczęście! – robi się coraz bardziej powszechny...

Gdyby ktoś miał ochotę poznać ich bliżej, skorzystać z dobrodziejstw tego, co dostępne z pierwszej ręki, może skontaktować się z Pawłem Włodarskim i poprosić o eko-listę produktów dla siebie! Będziecie wtedy tak, jak my otrzymywać mailowo zestawienia tego, co akurat danego dnia dostępne, będziecie mogli składać samodzielnie zamówienia, tak by na Waszym domowym stole zagościła natura na dobre!

Rolnicza Spółdzielnia Justyny Parafianowicz i Pawła Włodarskiego
tel. + 48 666 883 485
mail: pawelwlodarski74@gmail.com