Kopa Grill prezentuje...


Wiosna póki co nas nie rozpieszcza w tym roku. Może lato okaże się zaskakujące, ciepłe, głębokie. Jednak w niektórych okolicznościach – zwłaszcza okolicznościach Nowego Świata pory roku nie mają znaczenia kiedy się grilluje... Króluje u nas od niedawna, odczekał swoje zanim go uruchomiliśmy, więc nawet ma już jakąś niewielką historię powstałą, kiedy wypatrywał wejścia... I wreszcie jest! Monumentalny, wyniosły, majestatyczny. I jedyny w Bielsku-Białej, jedyny w regionie Podbeskidzia, jedyny na Śląsku, wreszcie jedyny w Polsce! Kopa Grill – piec, dzięki któremu potrawy z naszej kuchni to więcej niż sto procent smaku.

To najnowocześniejszy, światowej sławy grillowy piec dostępny jedynie w najlepszych restauracjach świata. Innowacyjny i niezwykle szybki, który pozwala na kuchenne cuda i wariacje. Opalany węglem drzewnym lub drewnem ma niezwykle wiele możliwości tworzenia najprostszych grillowych dań w nowej odsłonie, najprostszych, ale i tych bardziej skomplikowanych, ze sporą ilością składników. Zrobimy w nim dosłownie wszystko, mając na uwadze jak zwykle najwyższą jakość produktów, a teraz i sprzętu, którego używamy. Osiąga temperaturę w granicach do 600°C!, a zużycie węgla jest sporo mniejsze niż w tradycyjnym, otwartym grillu, tak samo szybkość, dzięki zamknięciu jest zaskakująca. Dlatego od teraz możemy serwować grillowe rarytasy i chcemy (ba! możemy) zaprosić na wiele subtelnych i wyselekcjonowanych dań.

Pamiętamy jednak, że w prostocie tkwi nasza największa siła, dlatego tworząc menu Kopa Grill skupiliśmy się na najwyższej jakości składników, starannie wybranych i wyszukanych w różnych regionach świata. Na początek nasze grillowe menu będzie opiewało prostotą i minimalizmem – ale tak lubimy najbardziej. Każde proponowane danie to  kompozycja z odpowiednio dobranymi, grillowanymi dodatkami, tak by talerz wyglądał idealnie. W Nowym Świecie grillowe szaleństwo od dziś na zawsze...