CO NAS WYRÓŻNIA


CZTERY STYLOWE SALE

Każde z naszych pomieszczeń zostało urządzona w innym stylu, dzięki czemu zyskuje odmienny charakter i staje się indywidualną przestrzenią.

KUCHNIA ŚRÓDZIEMNOMORSKA

Serwujemy dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. W jednym i drugim przypadku stawiamy na wysoką jakość produktów, świeżość i tradycyjne receptury. Naszą flagową propozycją są owoce morza i polskie pierogi.

KAMERALNE PRZYJĘCIA

Z klasą i w ograniczonej liczbie osób. Nie wszyscy lubią huczne imprezy. U nas można spędzić czas swobodnie rozmawiając i delektując się dobrym jedzeniem, w gronie najbliższych – rodziny, przyjaciół, ale i klientów czy pracowników.

WYJĄTKOWE WINO

Podkreśla smak, uzupełnia nasze dania. Nowy Świat dysponuje różnymi gatunkami wina z różnych kierunków świata. Dostarczane są przez najlepszych dostawców, tworzone w tradycyjnych winnicach. By the glass zaś pozwala na degustację jeszcze większej ilości gatunków świata.

KAMERALNOŚĆ, ELEGANCJA, PIĘKNO

W tych słowach możemy określić nasze przestrzenie, niebanalny wystrój i układ restauracji. Nasze wnętrza to pomieszanie stylów – trochę rustykalnego, trochę vintage z odrobiną nowoczesności.

NASZE PRZESTRZENIE


SALA ŚWIETLIKOWA

SALA BIELSKA

SALA KAMIENNA

SALA BIAŁA

KUCHNIA I WINO

Gotując, dobieramy składniki najwyższej jakości, dbamy o to, by zawsze były świeże i miały niepowtarzalny smak. Codziennie znajdziecie u nas świeże ryby i owoce morza. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych i swoich stałych dostawców. W kuchni polskiej szczycimy się pierogami, które lepimy samodzielnie w oparciu o tradycyjną, dawną recepturę. A wino? To nieodłączny dodatek naszej kuchni w niebanalnym stylu.

NOWY ŚWIAT


Nasza restauracja to połączenie kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Z jednej i drugiej wybraliśmy to, co tradycyjne i wyjątkowe. Stawiamy na smak, kompozycje dań, połączenie składników, tak by to, co na talerzu trafiło w gusta naszych Gości. Codziennie wykorzystujemy jedynie świeże produkty: owoce morze, ryby, mięsa uzupełniając je o wyśmienite zioła i przyprawy. W kuchni polskiej naszą specjalnością są pierogi – lepione tradycyjnie, przez nas, z wariacjami w temacie nadzienia. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość – dajemy Gościom to, co najlepsze, starannie wybrane i przygotowane. Dbają o to nasi dostawcy.

Nowy Świat usytuowany w ścisłym sercu Bielska-Białej od lat cieszy się popularnością wśród mieszkańców miasta i wszystkich Gości. To zasługa nieocenionej załogi, mistrza w kuchni, ale przede wszystkim tego, co serwujemy. Nasze smakowe kompozycje określają trzy słowa: jakość, świeżość, tradycja. Sprowadzamy je tylko od sprawdzonych, światowych dostawców.

KAMERALNE PRZYJĘCIA ŚLUBNE I FIRMOWE

Nasza przestrzeń idealnie nadaje się do organizacji małych, subtelnych przyjęć ślubnych – doskonała opcja dla tych, którzy nie pragną hucznej zabawy weselnej. To także przestrzeń stworzona z myślą o biznesowych spotkaniach i firmowych imprezach – w tonie elegancji, spokoju i dobrego gustu.
Zaproszenie do organizacji swojego wydarzenia znajdziecie  w zakładce

OFERTA